Aydınlatma, ışığı ustaca giydirmektir...
 
İyi hizmet ve kalite; teknolojinin bize kazandırdığı en önemli iki faktör. Bu nedenle kuşkusuz yaşamımız oldukça kolaylaştı.
 
Mum ışığından, seçmeye zorlandığımız geniş bir aydınlatma ürünlerine sahibiz bugün. Öylesine ki içinde yaşadığımız ev ve ofislerden dış mekan aydınlatmasına kadar...
 
Bestar ile başladığımız aydınlatma serüvenine; bünyemize Bestyle markasını da katarak Studio Bestar Lighting çatısı altında devam ediyoruz.
 
İşlev, teknik ve estetik bileşkesini ustaca yansıtan Studio Bestar Lighting ürünleri, doğru aydınlatma ihtiyacı olan her birey ile doğru köprüyü kurarak çözümler sunuyor.
 
Quartz, Bestar Light, Downlight, Vitrin Metal Halide, Bestore gruplarıyla zengin ürün yelpazesini içinde barındıran Studio Bestar Lighting, büyüleyici ve şık tasarımları sizlerin hizmetine sunuyor.
 
12/50 cam spot çeşitleri (Quartz) her geçen gün zenginleşirken, yıldız spotlarımızın (Bestar Light) model ve renk seçeneğinin bolluğu tüketici için iyi bir avantaj. Tavan materyallerine de tam bir uyum sağlamaktadır.
 
Klasik ürünümüz olan Downlight Spotlar, bizim en çok gururlandığımız ürünler. Reflektörünün kalitesi, kasa tipinin bombeli, diğer aksesuarlarının kaliteli oluşu gururumuzun kaynağıdır. Camlı modelleriyle de çeşitlendirdiğimiz Downlight'larda ışık kaybı neredeyse % 0 oranındadır.
 
Vitrin tipi Metal Halogen ankastre ve hareketli sıva üstü modellerimizle 2003 yılından beri görsel konfor konusunda kaliteli çözümler sunmaya devam ediyoruz.
 
Halospot, policarbon ve dış mekan aydınlatmaları ile desteklenen Bestore, geniş alan aydınlatmalarında ihtiyaçlarınızı doğrudan giderecek özelliktedir. Harici tip aydınlatma elemanlarımız ise yine Metal Halogen projektörlerdir. 150w, 250w, 400w, 1000 watt...
 
Teknolojik gelişimin hızlı takipçisi olarak Studio Bestar Lighting aydınlatma serüvenindeki yükselen grafiğini sürdürecek...